טיפים לאסטרולוגיה לאושר ושגשוג

אנשים רבים אינם יודעים את תאריך הלידה או השעה המדויקים שלו ומכאן שהם אינם מסוגלים להשיג את הפתרונות הנכונים לבעיותיו באמצעות אסטרולוגיה. במקרה זה, הוא / היא יכולים להשתמש בטיפים האסטרולוגיים השימושיים הללו. טיפים אלה יעזרו לכם לקבל פיתרון קל לבעיות רבות מדי.
למכירה טובה בחנות

אחד האסטרולוגים הטובים ביותר בדלהי, מציע לכם טיפ להגדלת המכירות – בשוקלה פקשה, הירח הבהיר בערב, סחטו מיץ לימון וכמה מיץ זה בחנות שלכם, השאר את המיץ שזרק על החימר שנבנה במקום שלכם חנות. כל הרוע הקשור לחנות שלך כמו נג’אר וכו ‘ייפתר וגם עליית המכירה.
לעבודה
אם לא הצלחת לקבל הזדמנות לעבודה גם לאחר ניסיונות רבים נסה תרופה זו תעזור לך. Himani מציע לך לקחת לימון ללכת לצ’ורחה או למקום בו נפגשים 4 דרכים. חותכים את הלימון ל -4 חלקים וזורקים את כולם ל -4 כיוונים. למרות שאתה צריך לעשות זאת אתה תמיד שומר את המשאלות שלך בלב. אחרי זה, ללא דיחוי חוזר הביתה. עשו את הטוטקה ברציפות במשך 5 עד 7 ימים לפני הזריחה. ההצלחה תעניק לך.
ליציבות כסף
אם אתה מרגיש שכסף לעולם לא נשאר איתך … נסה את הטיפ הקל הזה של האסטרולוג Himani J. בשוקלה פאקשה, קח 11 קודיס שנחשבים כמתן הצלחה ופריחה, 7 חאקי או סולמני ו -7 צ’אקרות גומטי. שים טילק עם אבקת כורכום ושם אותם על בד צהוב בנקודה של פוג’ה. אתה יכול להכין פוטלי מכל אלה ולהשאיר את הקצ’לי בטיג’ורי או בקופת מזומנים. הקיסרית מאה לקסמי בהחלט תקלח את ברכותיה על משפחתך ועלייך.
להפרעות בדיבור
העתיקים הסובלים מהפרעת דיבור כמו מעידה וכו ‘צריכים לעשות תרופה על ידי גורו הג’יוטיש ד”ר הימני. במשך 41 יום שתו את המים המוחזקים בקונכייה (שקע) פעמיים ביום. ה. בוקר וערב. תנסו גם; לשרוף 11 קודיס עד שהם יהפכו ביום רביעי הראשון של שוקלה פקשה. ואז זרוק את האפר הזה במים זורמים. עשו תרופה זו למשך 5 ימי רביעי. אתה תעשה את התרופה הזו גם בדיוואלי.
לכל מיני השפעות רעות על עסקים
ינטרה אינדיאנית היא הנטרה המדהימה לעושר ושגשוג. במצב, העסקים ירדו לחלוטין. לקוחות לא נכנסים לחנות לקנות שום דבר; במקרה זה, יש למקם את הג’נטרה האינדיאנית של המאיץ העסקי במקום הפוג’ה של החנות שלך. אתה צריך לקבל תוצאה באופן מיידי.
לחיים נשואים מאושרים ומערכת יחסים
בימינו, ישנם כל כך הרבה סוגיות גדולות או קטנות, שבסופו של דבר הן הסיבה לדאגה, מתח, לחץ בין אהבה, נישואין, מערכות יחסים. אי הבנות ובלבול בין בעל ואישה הורסים לרוב את השלווה או האושר במשפחה. במצב זה, פיתרון זה מועיל מאוד. ביום שלישי שומרת פקשה לשמור 11 צ’אקרות גומטי בכלי סינדור. שמור מיכל זה בבית. שלום ואושר ישארו למשך תקופה ארוכה במשפחה.
לנושאי נישואין
אם יש הצעה לזוגיות אך לא הופיעה הצעה כלשהי, אם כן בערב שבת קחו 6 קוקוסים יבשים וסובבו אותם 7 פעמים סביב ראשה של נערה או נערים מושפעים וטבלו אותם במים זורמים. אם נדרש לחזור על כך עד 7 שבת.
ללקוחות נוספים
כדי להגדיל את הלקוחות שלך, קח אגוז בטל 1, מטבע נחושת ו 6 צ’אקרות גומטי בלילה דיוואלי או בעידן הליקוי, ואז שמור את כל הדברים האלה בעץ הצנרת. ביום שני הקרוב, הביא עלה מעץ ושמור את זה מתחת לכרית או בת’יג’ורי או בתיבת המזומנים של החנות שלך.