אמת על אסטרולוגיה

אסטרולוגיה בעולם של ימינו מזוהה כתחום או מדע נפרד, המספרת על הנוהל של יצירת הורוסקופ של מישהו בעזרת גופים שמימיים ותנוחותיהם. זה עוזר לנו להבין את קיומו של האדם בכדור הארץ. אתה יכול לראות אתרים, מאמרים והערות רבים המנסים להוכיח זאת כמדע או להפריך אותו. שתי דיסציפלינות אלה נפרשות זו מזו מכיוון שהמדע משתמש בשיטות שונות של תצפיות, עקרונות מדעיים וניסויים. ישנן הוכחות מתודולוגיות, בהן מדענים משתמשים בעוד שאסטרולוגיה הינה בעלת עקרונות משלה והיא לעולם אינה פועלת לפי שיטות המדע. אסטרולוגים רבים טוענים כי תלמיד זה אינו חסר מגבלות ולכן הם משווים אותו למדע. לפני השוואתו עם מדע, הבה נראה מהי אסטרולוגיה? אנשים רבים רואים בכך מוצר מתוך השראה אלוהית. אלת העושר העניקה אותו להינדים. כל המידע הזה קיים בטקסטים של ימי קדם ושרידיו עדיין קיימים. לכן זה לא משמעת, זה טוב כמו שאסטרולוג מתרגל אותו. הדיוק של מקצוע זה תלוי ברמת הדיוק, בעומק הידע, הניסיון של האסטרולוג בתחום זה.
לכן אינך יכול לומר את זה כמשמעת נפרדת או כמדע מכיוון שאף אסטרולוג אינו מושלם הוא תחום זה מכיוון שיש לו / ה רק את הידע הקיים בטקסטים קדומים שהם עצמם לא שלמים והידע הזה נשאר עד שהטקסטים האלה בטוחים אחרת הידע ייעלם. פשוט אפשר לומר שאסטרולוגיה ומדע הם שני דברים שונים. מכיוון שהמדע עדיין בחיפוש אחר שאלות משכנעות שקשורות ליקום, שאלות על קיומם ויצירתם של זה ויקום אחר, כל אפשרות ונוכחות של יקומים אחרים אשר מקבילים ליקום זה ושאלות רבות אחרות שעולות לאחר הזיהוי של המפץ הגדול.כאילו אסטרולוג על בסיס עמדותיהם של גופים פלנטריים מכין תרשים של אדם, נותן את כל המידע הרלוונטי לגבי העתיד ולא משאיר שום שאלה מאחור. הם מעריכים כי למשמעת זו יש תשובות לכל השאלות בעוד שהמדע אף פעם לא טוען זאת והיא עדיין בחיפוש אחר כל השאלות שעולות מדי פעם.
אסטרולוגים נותנים תחזיות בעוד שהמדע מעולם לא נותן חיזוי אותנטי אלא רק חיזוי מוערך. לכן אסור להאמין שאף אחד יכול לשנות את החיזוי לגבי עתידו של מישהו והוא / היא ישנו את זה. ההורוסקופים אומרים לבצע כמה פעולות, שישנו את גורלכם ועתידכם אך לעולם לא יתרחשו כך. עכשיו אתה צריך להאמין שכל אחד עובר את הזמן הטוב או הרע שלו וזה לא סתם אומר לאדם על אותה תקופה טובה או רעה אבל לא משנה את זה. אז תחום זה מבקש מכם סוג כלשהו של פעולות מיוחדות בעוד שמוכרים בעובדה ש”אלוהים עוזר לאלה, שעוזרים לעצמם “, כך שהמקצוע הזה לא ישנה את גורלכם אלה המאמצים שלכם שמשנים את גורלכם. כשמישהו נאבק ועובד קשה אלוהים יעזור לאדם הזה ולאסטרולוגים לטעון כי אלה פעולותיהם של הגשת מאמרים, אותם לקחו כדי לשנות את גורלו של אותו אדם.